| Unlucky a întrebat:

Cum pot sa-mi fac usor prieteni noi? ( nu colegii sau vecini.)

1 răspuns:
| CristiSeeker a răspuns:

Du-te intr-un bar/club, unde se poate discuta cat de cat (preferabil cu un prieten pe care deja il ai), ia-ti o bere si baga-te cu cineva in vorba. In general oamenii in astfel de locuri tind sa fie prietenosi; s-ar putea sa te surprinda cat de repede cunosti oameni noi. Nu merge intodeauna bine totusi, deci fi rabdator si precaut, cu putin noroc vei gasi ceea ce cauti... orice ar fiwinking.