| Scherimuvi a întrebat:

Cum pot sa-mi pun blogul pe alte motoare de cautare, site-uri cunoscute, ba chiar si pe youtube sau alt ceva
si cum pot sa-mi pun reclame pe el
dau funda+ vot restul vot

2 răspunsuri:
| kNN1 a răspuns:

Reclamele costa, dar daca vrei sa le pui tu pe blogul tau poti sa faci ceva bani, dar asta depinde de cate clickuri a primit reclama respectiva in acea zi

| ArghirAlexandru a răspuns:

Pai reclamele le poti adauga semnand un mic contract cu google AdSense.Si faza cu motoarele de cautare nu tu ti-l pui, ele ti-l pun in functie de traficul de pe site-ul tau.Sanatate!