| Cataa9 a întrebat:

Cum pot sa-mi sterg contul de youtube?
Funda!

Răspuns Câştigător
| arual93 a răspuns:

Te duci pe site, te loghezi, intri la My account si undeva in dreapta jos este Account settings, si alegi Close account, apoi apare o fereastra unde trebuie sa treci de ce vrei sa-l inchizi (i don't need it, de exemplu) si parola si apesi butonul Close my account.

2 răspunsuri:
| IngerAlb a răspuns:

Buna, pai poti sa-l inchizi si asta-i siplu:dai la setari(unde scrie numele contului tau), gestionati contul, si apoi trebuie sa scrie in unul din chenare inchiderea contului.si ultimul pas este sa apesi pe,, inchideti contul`` si gata. sper ca te-am ajutat, bafta!

| AbRaXiS a răspuns:

Raspunsul tau e expliat in cateva imagini.
http://www.wikihow.com/Image:Delete_a_YouTube_Account_01.jpg