| Mayaaa11 a întrebat:

Cum pot sa obtin diamante pe lady popular? funda(dar vreau raspunsuri concrete va rog)

Răspuns Câştigător
| Biscotte a răspuns:

Pai singura metoda prin care poti primi diamante este sa le cumperi cu bani adevarati. Prin priplay si nu mai stiu parca 5 euro 800 diamante, uitate si u la banca din oras si o sa vezi cati euro trebuie sa dai pentru o anumita val de diamante. A si mai poti da si la magazinul misterios si acolo iti da 2 - 3 diamante, depinde de norochappy

3 răspunsuri:
| G a răspuns:

Le cumperi cu bani reali.
dar uneori iti mai ofera gratis diamante, din diferite motive, cu anumite ocazii etc.

| IuliaTeodora98 a răspuns:

Buna, se pot castiga diamante daca te duci in oras intri in mall te duci la mistery si poti obtine cateva, eu doar atata stiu si iti mai dau ei din cand in cand! Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Mayaaa11 explică:

Proast-o