| IrInA9618 a întrebat:

Cum pot sa pun întrebări pe Conquiztador?

Răspuns Câştigător
| Mia010 a răspuns:

Www.conquitador.to / cand itri iti apare undeva sus : Datele mele, lista topuri, forum, licitatii, casuta postala, help-ul jocului, altele
dai click pe altele si alegi intrebari trimise
acolo iti va aparea:scrie o intrebare noua
de aici te descurci

3 răspunsuri:
| LittleWolfLover a răspuns:

Intri pe www.conquiztador.com intri pe contul tau apoi in bara de meniu de mai sus ati apar mai multe chiestii. tu dai unde scrie,, Mesaje", apoi,, Mesaj nou" scrii destinatarul sau poti pune intrebarea ta pe Forum...acolo sunt Catelus Muov

| LittleWolfLover a răspuns:

Aa... te referiai cum sa pui intrebari pentru joc... oh scuze nici eu nu stiu

| kingboy970 a răspuns:

Intri pe contul tau si dai la altele apoi acolo o sa iti apara nu stiu ce chesti si o sa scrie intrebari trimise.intri acolo si o sa iti scrie scrie o -ntrebare noua