| myrab3la_4006 a întrebat:

Cum pot sa scap de virusul care se trimite prin yahoo messenger?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si eu virusul asta luat de la altcineva si n-am scapat de el decat dupa ce am reinstalat windowsul am incercat cu multe antivirusuri si degeaba cu windowsul reinstalat se rezolva te asigurhappy

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aici: http://www.faravirusi.com/......ofile-php/ gasesti solutii de devirusare. Succes si numai bine!

| Sorinna a răspuns:

Avira Antivirus sau Malwarebytes AntiMalware te scapa de el.

| ProjectJackpot a răspuns:

Ai racit?

| cristi_8689 a răspuns:

Printr-un anti virus bun, gen avast.
Faci o scanare si stergi virusu.
Nu are rost sa iti reinstalezi sistemul de operare pentru asta!