| Baiaaanca a întrebat:

Cum pot sa schimb iconitele de la foldere si celelalte? in afara de Tune Up Utilities ca mi-a expirat si nu mai mergebig grin.

3 răspunsuri:
| Baiaaanca explică:

Vreau iconite ca si cele de pe siteul tau, Lexi, nu din calculator.Imi explici te rog cum sa le pun pe cele de pe site?

| Loolyepopx a răspuns:

Dai clik dreapta alegi Proprietis (este ultimul) apoi iti va aparea o fereastara si dai Costumize (este sus in stanga ferestrei ) si vei vedea jos un buton cu "Change Icon" dai clik si iti alegi icon-ul, apoi OK si din nou OK pe fereastra Costumize si gataSucces. Sper ce te=am ajutat.Fundita.Sunt noua.

| Lexi123 a răspuns:

Daca vrei iconite dragute poti downloada de aici:
http://www.freeiconsweb.com/
Sau daca le vrei tot pe cele din PC, poti da foarte simplu
Click dreapta pe folderul resprectiv->Properties->ShortCut->Change Icon.
Sau daca este un folder simplu:
Click dreapta->Properties->Customize->Change icon.

Fundita?:D