| DaDuSH a întrebat:

Cum pot sa setez Mozila firefox ca navigator implicit? unde trebuie sa setez?

Răspuns Câştigător
| DoarImpreuna a răspuns:

Tools/Optiuni/Avansat/ Butonul verifica acum din partea de jos dreapta.

2 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

De obicei cand instalezi un browser nou iti apare o bara sus, in care sa accepti ca browser implicit, daca nu iti mai apare, incerca sa intri in setari si trebuie sa gasesti pe acolo o optiune pentru asa ceva.cred ca acolo unde setezi homepage.winking sper sa-ti fie de folos

| Alien a răspuns:

Preferinte-Avansat-Optiuni implicite ale sistemului-Verifica-OK