| CameliaKB a întrebat:

Cum pot sa sterg o pagina de Facebook? raspuns rapidhappydau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la setarile contului, apoi la securitate si jos scrie "dezactivati contul " dai click :*

4 răspunsuri:
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Tu ai vrea sa iti stergi contul tot nu? atundci da clic langa acasa pe o sageata apoi setarile contului apoi la securitate apoi acolo cu albastru dezactivati contul si iti bagi parola acolo si gata

| PierdutăInVise a răspuns:

Intra pe acest link:https://www.facebook.com/help/delete_account
Logheaza-te si da,, Sterge contul meu''.
Funda?

| Andres2013 a răspuns:

. Dupa ce te-ai logat, selectezi din lista de comenzi de la "Account"/"Cont" subcomanda "Manage Pages".
2. Selectezi pagina pe care vrei sa o stergi.
3. Sub fotografie, dai click pe "Edit" si selectezi din bara laterala din stanga "Manage Permissions"
4. Mai jos gasesti undeva, cu albastru, "Permanently Delete Page"/"Sterge permanent pagina"

| SaraaaLove a răspuns:

Du-te la editeaza pagina[Manage]si acolo jos scrie"Sterge pagina"si dai "sterge" si apoi dai la salveaza modificarile succes, funditabatting eyelashes?