| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa sterg un cont de facebook? Dau funda urgent

Răspuns Câştigător
| anonim_4396 explică (pentru Andreutza016):

Iti dau tie funda mai incolo sa mai vad daca raspunde cineva prefer sa astept!

| anonim_4396 explică (pentru Andreutza016):

Iti dau tie funda chiar daca nu am incercat nu ai cerut funda

| goshty a răspuns (pentru anonim_4396):

Crezi ca trebuie sa ceara cineva funda? Tu trebuie sa premiezi raspunsul castigator. In viziunea mea cei care cer funda dau dovada de milogi. Deci jos palaria celor care raspund scurt si la obiect fara a cere funda. De multe ori ei raspund mai corect decat cei care o cer.

| anonim_4396 explică (pentru goshty):

Da ai dreptate!winkingwinkingwinking Am vazut ca toate raspunsurile erau bunicele si am dat-o ei findca macar nu mi-a cerut-o tu mai-i cerut-o? Oricu mersi

| goshty a răspuns (pentru anonim_4396):

Al3xtheb3st a cerut-o, nu eu. niciodata nu ai sa vezi de la mine sa cer. eu doar ajut si atat. cu placere! Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru goshty):

Nici de la mine nu o sa vezi asa ceva in veci! Poti sa vezi la profil la raspunsurile mele sau la alea castigatoare! Suntem doi cinstiti!

11 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Dai account

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc tuturor deconectare merge sa stergi contul sau numai de logout?

| al3xtheb3st a răspuns:

Foarte usor mergi la setarile contului si ai acolo dezactivare cont. Funda?