| ionelaela a întrebat:

Cum pot sa trimit cereri de prietenii pe facebook?

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

Intrii pe profilul persoanei care doreşti să-ţi fie prieten şi în partea dreaptă sus îţi apare "+1 Add Friend", dai click şi gata eşti.

5 răspunsuri:
| MisterPeAs a răspuns:

Pai dai pe profilul acelei pesroane si in dreapta sus apare trimitere cerere prietenie (sau ceva de genul). Fundita?

| Cineva3 a răspuns:

Pai dai pe profilul acelei persoane si daca nu eti deja prieten/a cu el iti apare in dreapta ecranului "Adaugă prieten" si apesi acolo apoi i-ai trimis cererea de prietenie. Funda?

| Aleeeee15 a răspuns:

Pe profilul personei careia vrei sa ii trimiti exista in stanga sus un buton pe care scrie adauga prieten sau send request friend. Apesi acolo si cerea este trimisa mai ramnae doar persoana careia i-ai trimis cererea sa-ti accepte pritenia.

| Bybybu a răspuns:

Intri pe pagina personaelor pe care vrei sa-i adaugi in lista ta de prieteni si dai Add friend. ai sus in partea dreapta.mult succes :*

| Bybybu a răspuns:

Intri pe pagina persoanelor pe care vrei sa-i adaugi in lista ta de prieteni si dai Add friend. ai sus in partea dreapta.mult succes :*