| ddx a întrebat:

Cum pot schimba NUMELE DE UTILIZATOR de la conquiztador? ma poate ajuta cineva plz?

8 răspunsuri:
| poechce a răspuns:

Intri pe chatul principal si ceri unui moderator sa te marcheze pentru schimbarea nick-ului.

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://74. 125. 77. 132/search? cu=cache:j7rvRrJQqfQJ:...clnk&gl=ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci cand intrii in joc acolo iti apare sa iti scrii numele daca il stii, dar daca nu cauti unde scrie inregistreaza-ma chiar acum si acolo iti schimbi si iti pui orice nume vrei tu... dar mai am si eu o problema nu stiu cum sa ma numesc vreau nume mai sofisticate ati gasit ceva pana acum daca nu cautati-ma pe mada_yoyocel si sa imi spuneti numele vostru inventat... sper ca raspunsul meu sa te ajute ddx.big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cum pot schimba parola?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa am confirm inregistrare pe conquiztador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa gasesti un moderator pe chat si sa ceri marcarebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dastea