| AndreiDoMino a întrebat:

Cum pot schimba parola de la yahoo mesenger?

Răspuns Câştigător
| ღBrokenツAngeℓღ a răspuns:

Deci:
intrii sus in stanga la yahoo,unde scrie "Messenger". Dupa,dai la'My Account Info',o sa iti ceara sa te loghezi,introduci parola actuala,o sa iti apara mai multe chestii,dar tu o sa te uiti unde scrie:'Sign in and security',si putin mai jos,'change your password.Dai click acolo,o introduci pe asta de acum,dupa aia pe-aia noua, si inca o data, si dai save.big grin Sper ca ti-am fost de folos!:*

8 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Intră pe mail.Dă click pe numele tău (unde e bulina galbenă) şi dă click unde scrie *Account*.E o listă şi undeva scrie *Change Password*. Click, scrii parola veche, apoi cea nouă şi salvezi.O să te pună să te mai loghezi o dată.De data asta să foloseşti parola nouă. Baftă!

| FlorinDiablo a răspuns:

Simplu dai unde scrie sus messenger-my account info, bagi parola actuala de la mess dupa aia dai click pe change my password si de acolo te descurci adica bagi odata parola veche si de 2 ori aia noua si gata

| JUST1ANIME a răspuns:

Mergi la : Messenger---> My account Info ---> Login ---> Change your password

si de acolo multa bafta! happy

| AndreeaRox a răspuns:

"intri pe id,si dai sus,dai la Messenger,si vezi ca scrie "My account info "
Dai click acolo, o sa-ti ceara sa scrii parola [scrii parola actuala,nu parola care vrei tu sa fie,sper ca intelegi]. si dai pe sign in.
Apoi dai la Sign-In and Security, Change my password.
Prima parola este CEA CURENTA, iar urmatoarele 2 sectiuni sunt pentru parola noua."Succeswinking

| Alle_3893 a răspuns:

Change Pasword! big grin

| Abduco a răspuns:

Intri pe contul tau de yahoo, dai click pe numele contuluim tau in stanga sus si dai click pe profile. De acolo shimbi parola pentru. tot contul, si mail si yahoo si orice altceva la yahoo

| TheKrytos a răspuns:

Intri pe imeil si dai la optiuni si schimbi parola big grin Funda?