| catalin_8429 a întrebat:

Pentru a schimba parola de la facebook si yahoo mesenger cum se procedeaza? multumesc mult

2 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Deci la facebook dai sus in dreapta la contul meu acolo ai parola ai editeaza
scrii parola veche
si o repeti de ori pe a noua

la messenger dai sus messenger>my acount info>change pasword
parola veche
si parola noua de 2 ori

| Anailyn a răspuns:

La fb intri la contul meu ( se afla langa profil, in dreapta) dai click si dai la setari de confidentialitate, intri si dai la editeaza parola. La yahoo, intri in id de mess, ii dai la messenger (adica in susul id de mes), my account info, iti bagi parola, si dupa ce ai intrat in pagina ii dai la change your password ( se afla putin mai jos) bagi parola veche si parola noua. Bafta si daca nu ai inteles ceva lasa-mi mesaj si iti voi explica inca o data:*