| AnuTza_6366 a întrebat:

Cum pot scoate un hamster dupa un dulap mare?

12 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Lasa-i o singura cale de iesire, inchizand-o pe cealalata/te. Momeste-l cu hrana asezata la ceva distanta de dulap(atat cat sa-ti permita sa-i inchizi unicul acces dupa ce-l observi ca iese si este ocupat cu hrana ))

| A12NDRA a răspuns:

Il poti ademenii cu...nu stiu ce o manca el.Nu am hamster dar cred ca lanaga dulap poti pune mancarea lui preferata, poate iese.

| Yumitsu a răspuns:

Astepti pana flamanzeste si iese singur. Incearca sa-l ademenesti cu mancare sau sa-l sperii ca el sa fuga. Arunca cu ceva in el si gata)))

| jvEcu a răspuns:

Aduci o pisica in casa sau ridici dulapul.

| CapitanuSemafor a răspuns:

Dai dulapu' la o parte... duh

| BeibiiX a răspuns:

Wowlaughing
nu stiu cum o sa faci da ai mare grija sa nu-l ranesti:*
si la mine se baga mereu dupa mobilalaughing
si il scoteam tragand dulapul incet-incet ca sa nu`i prind labutele
:-s
in finebatting eyelashes
Bafta! si ai mare grija sa nu-l lovestibatting eyelashes

| BeibiiX a răspuns:

Aaaa.batting eyelashes
am uitat sa-ti spunhee hee
pune ceva mancare ca sa-l ademenesti:d si urmareste sa vezi cand merge la mancare:*

| Trăie a răspuns:

Inceracra sa dai cu spray big grin

| c0l0rFuLLSkY a răspuns:

Il ademenesti cu mancarica? tonguehappy

| jump a răspuns:

Dai foc dulapuluilaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miști un pic dulapu, îl împingi cu un bat(pe hamster), faci zgomot... poate iese.
Bafta

| MagicSmile7 a răspuns:

Muti putin dulapul si pui o pisicahappy )sau poti sa-l ademenesti cu o bucatica de cascavalhappy. Mi s-a intimplat si mie asa chestie insa hamsterul meu s-a dus dupa dulap intr-o gaura de soarecehappy