| PinkInZaBlack a întrebat:

Cum pot si eu sa fac niste poze mai dragute ...sau macar dati-mi si mie niste avatare dragute cu fete care sa semene cu mine adica :ochii verzi.parul saten ...restul nu mai conteaza dar sa fie dratugze la cele mai dragute dau funda la restul vot big grin

Răspuns Câştigător
| LoStEyEs a răspuns:

De ce sa nu fii tu insuti? originalitatea e cea mai buna varianta. plus ca daca te vede cineva pe facebook, zice: vai ce draguta esti, pe cand tu poate nu esti asa de draguta in realitate sad fii originala, eu asa fac, si e cea mai buna variantawinking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu programe de modificat poze.: taaz (online), FotoMix (trebuie downloadat).
Sper ca ti-am fost de ajutor! Succeswinking
Funda?

| PinkInZaBlack explică:

Nu ma refer sa imi dati voi poze tongue