| Lucian4 a întrebat:

Cum pot şterge comentariile postate la o întrebare?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa trimiti o cerere la CONTACT http://www.tpu.ro/contact (ataseaza link-ul cu postarea, care vrei sa fie stearsa) sau sa raportezi/blochezi singur/a intrebarile sau raspunsurile. In mod normal, este nevoie de minim 2 raportari. Deci...mai rogi si pe un prieten, ca sa te ajute. Dupa ce postarile respective vor fi blocate, ele nu vor mai fi vizibile. Insa doar administratorul site-ului (Stela) le poate sterge de tot. Numai bine!

P.S. apropo, raportarile abuzive/nejustificate se penalizeaza. Trebuie sa ai foarte mare grija ce raportezi, pentru ca daca depasesti limita maxima de raportari abuzive (10), poti sa fii suspendat/a. De fiecare data gandeste-te de zece ori, daca o postare merita sa fie raportata sau nu. Succes! Numai bine!

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Lucien4, multumesc pentru apreciere! Numai bine!

| Mentaaaaa a răspuns:

Nu poti sa le stergi dar daca nu au un caracter relevant si contin cuvinte obscene poti sa le raportezi si un administrator se va ocupa cu siguranta de asta.

| Sofffie a răspuns:

Intrebarile sau raspunsurile nu se pot sterge.
In caz de raspunsul are un continut neadecvat aceasta va fi stearsa de robot.

Daca doresti sa o stergi si nu a disparut poti sa ii lasi un mesaj privat adminului.

Cu placerewinking

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Nu poti sa le stergi, poti da click pe caracter irelevant sau altceva si cineva de la admin o va vizualiza si o va sterge
cel putin asa cred eu

| AnemonaP a răspuns:

Scz dar nu le poti sterge, doar daca utilizatorul careia i-ai raspuns raporteaza sau trimite la contact ceva poate fi sters tu nu

| Laurentiuuu a răspuns:

Nu cred ca poti Fundita:X?