| Elyxx a întrebat:

intrebarile postate se mai pot sterge?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Dacă vrei să-ţi ştergi o întrebare ai în dreapta sus contact şi îi scrii administratorului ce întrebare şi care e problema ta. O altă metodă e să-ţi raportezi singur întrebarea. Dar în mod normal, dacă tu nu vrei să o ştergi, nu se şterge decât dacă e raportată de cineva.

5 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Da, dai la contact

| Petronela a răspuns:

Da, cere-i stergerea unei intrebari ralucai(administratoarea)printr-un mail. Sper ca te-am ajutat

| Alex_7297 a răspuns:

Trimite un mesaj administartorilor, de aici : http://www.tpu.ro/index.php/contact, şi cere ştergerea întrebării.Adaugă şi un link al întrebării.

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Nu. Doar daca ii trimiti un email Ralucai [te duci sus la contact].winking pa-pa:*

| caramelagurl33 a răspuns:

Mai jos gasesti contact.iti spui numele, si ce vrei sa faci. tu ii spui ca vrei sa stergi intrebarea cu tare si motivul.in cateva ore sau zile intrebarea va si stearsa. ta-da! sper ca te-am ajutat