| TheFireGirl a întrebat:

Cum pot sterge o intrebare pusa pe TPU

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt trei variante: CONTACT din pagina ta, clic și urmezi pașii, contact@tpu.ro și direct pe privat Ralucăi, adminul site-ului (Raluca TPUro).
Trebuie să ai răbdare că are multe mesaje primite și nu le poate rezolva pe toate într-o clipită.
Pa, pa.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ţi-o poţi raporta singură cu caracter irelevant . Şi se şterge cam în jur de 10 minute . Sau poţi da un mesaj la Contact ai în dreapta sus , rugând administratorul să-ţi şteargă întrebarea . Dar asta poate dura mai mult . Prima variantă e mai accesibilă! Baftă!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Raporteaza-ti-o singura!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îi trimiţi un mesaj Ralucăi sau la Contact în dreapta sus.