| robertosi a întrebat:

Cum se sterge o intrebare pusa de mine?

5 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Nu se poate, doar daca o rogi pe Raluca.

Elianna
| Elianna a răspuns:

O raportezi. Apesi pe irelevant si apoi pe raporteaza! In cateva ore (depinde cat de aglomerat este situl) se sterge.La tine la intrebari va aparea ca intrebare refuzata de comunitate!

| Petronela a răspuns:

Contacteaz-o pe raluca(administratoarea)printr-un mail la contact in care sa soliciti stergerea unei intrebari. P. S.:da-i linkul intrebarilor si te va ajuta. Fundita?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O raportezi cu caracter irelevant si la detalii scrii "drepturi de autor". E mai rapid asa decat prin mesaj la contact.