| Ziiziii a întrebat:

Cum pot sterge poze de pe facebook?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in contul tau pe facebook ->da click pe poza care vrei sa o stergi si vezi ca sub poza in stanga jos ai -->Şterge această fotografie
Bafta!

| blackrain a răspuns:

Pai deschizi poza, ca si cum te-ai uita la ea, si vezi ca in coltul din stanga jos, scrie undeva delete this photo (sau ceva de genul asta) si dai click acolo

| MARIUS_2685 a răspuns:

Pai deschizi poza, ca si cum te-ai uita la ea, si vezi ca in coltul din stanga jos, scrie undeva delete this photo (sau ceva de genul asta) si dai click acolo

| crblsaff a răspuns:

Intri la poza si dai click pe stergewinking scrie acolo jos

| vibeantonio a răspuns:

Tocmai asta ma intrebam si eu zilele trecute si am descoperit
cand esti la poze vezi ca sunt mai mult categorii dai pe una si apare un creionascu edit dai pe el si jos stnga apare delete