| Bass2 a întrebat:

Cum pot sterge un cont facebook? Nu doar sa il dezactivez, sa il sterg cu totul.

Răspuns Câştigător
| CriSslsa3 a răspuns:

Sus in stanga este numele tau de facebook apoi scrie 'acasa' apoi e o sagetuta.
-Dai pe ea si dai la 'Setarile contului' / 'Account Settings'.
-In stanga scrie 'General' si sub el 'Securitate'.
-Dai pe 'Securitate' si iti apare: 'Setari de securitate', 'Navigari' etc.
-Mai in jos scrie 'Dezactiveaza contul'.
-Alegi motivul pentru plecare.
-Daca dai 'Altceva' trebuie sa detaliezi.
-Si gatahappy.

1 răspuns:
| LorennaAlexandra a răspuns:

Eu stiu doar sa il dezactivez.Dar iti pot da o sugestie daca vrei ca sa nu mai ai nici o legatura cu facebook.Inainte sa dezactivezi contul stergeti toate pozele de profil, schimbati numele si apoi poti dezactiva contul.happy