| zalisa a întrebat:

Cum pot sterge un program din ala pentru emoticoane mari? L-am descarcat de pe un site dar nu-l gassesc ca vreau sa-l sterg pentru ca era virusat:-D

Răspuns Câştigător
| 123098lolol a răspuns:

Intra in control panel si caut-al si apesi butonul de dezinstalare.
Funda?:*

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nu mai lua de pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu dai la emontuisuri si dai stergere

| RuXaaNdRRa a răspuns:

Te duci in start cauti pe acolo control planet si alegi Add or remove programs apoi il cauti
happy

| RuXaaNdRRa a răspuns:

Dai vreo fundita?

| Zozolle a răspuns:

E my bun raspunsul ruxandrei. Din ala la care ai dat u funda spune sa te duci in control panel si sa-l cauti. laughing Ruxandra a spus mai bine

Întrebări recente