| ՃԾՃԾ a întrebat:

Cum pot strange abonati pe facebook?
vreau sa am multi si repede. adica primesc 2-3 cereri de prietenie pe zi si dau nu acum dar... vreau mai multi!
deci. cum fac sa primesc mai multe cereri de prietenie?

1 răspuns:
| mykron a răspuns:

Pune-ti la fotografia de profil o poza draguta si vei vedea ca o sa ai o multime de prieteni.Asa a facut sora mea si a functionat.Si-a pus fotografia unei actrite(frumoasa desigur) si acum primeste o multime de cereri. Faza e ca o sa primesti cereri doar de la baieti. Sper sa te ajute.Bafta!

Întrebări recente