| nikolove a întrebat:

Cum pot trece mai repede la celalat nivel in barn buddy?

Răspuns Câştigător
| VζŠё ¢ΦLô®α†€ a răspuns:

E usor

poti sa ii pui plantei tale ingrasamant dai shop-extras si apoi buy

sau

extindeti gradina daca vrei sa faci economie de banuti ai putea sa iei plante cu o "viata" dubla tripla etc si asta te aduce mai repede la castigwinking

7 răspunsuri:
| Alina a răspuns:

Elimina gandacii sau buruienile altora. Ia-ti o gaina happy

| ~ вα∂ вσу ~ a răspuns:

Fa-ti hi5 nou si adaugata la prieteni de pe celalalt. Iti pui iarba si gandaci de pe hi5 nou. intri iar pe cel vechi si le cureti happy

| Ser9iu a răspuns:

Nu poti big grin, ce nivel esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ziceti-mi ceva varamea stie dar nu vrea sa-imi zicacryingsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.am un coleg care trece 3-4 nivele pe zi. dar cum? eu sunt nivelul 199 si el 102 dar in curand o sa ma prinda si nu vreau.cum fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot trece mai repede nivelele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai repede poti sa treci daca ai animale ia-ti cat mai multe animale