| RaR a întrebat:

Cum pot vedea cati MB am la placa video?

6 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Run\dxdiag\afisare sau run\msinfo32.exe\componente\afisare

| DoRu a răspuns:

Click dreapta pe Desktop-->Propertise-->Advanced-->Adaptor si cauti pe acolo Dimensiune memorie
funda?

| DanDannn a răspuns:

Te duci in Start dupa aia apesi pe RUN dupa aia scrii acolo "dxdiag" fara ghilimele.
dupa aceea o sa vezi acolo :video card

| Serendipity17 a răspuns:

Dai click pe start > run > scrii acolo "dxdiag" si dai ok > dupa dai la Display si scrie acolo

| Traian a răspuns:

Dai la start apoi dai Run in dreapta jos. si scrii acolo: dxdiag

| Kanony a răspuns:

Apesi : start -> run -> si scrii acolo in casuta : " cati TB am la placa video"? si o sa iti raspunda calculatorul happy