| sweetlollypop a întrebat:

Cum poti avea net pe telefon la vodafone? funditawinking

Răspuns Câştigător
| Any_3777 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai activat netul pe cartela.Suni la relati cu clientii (*222)si le ceri sa til activeze si sa-ti trimita setarile pentru internet. Daca telefonul nu e compatibil cu setarile automate le poti baga manual de aici: http://setari-telefoane.vodafone.ro/

2 răspunsuri:
| albastrualb77 a răspuns:

Dar de ce nu suni la relatii cu clientii? Eu cred ca ei ar putea sa iti dea relatiile necesare.

| DarkDream a răspuns:

Du-te la un magazin Vodafone din orasul tau sau acolo unde platesti factura daca esti pe abonament si intreaba angajati iti vor spune ei ce trebuie sa faci si cat te costa big grin

sper ca te-am ajutat happy