| lilutza2012 a întrebat:

Cum pun admin pe cineva la o pagina de facebook?

7 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Păi, te duci pe pagină. Dai click pe descriere. ( spaţiul ăla de sub poza de profil ). Aici o să vezi că scrie " Despre ". În dreapta ai un buton " editează ", dai pe el.
Pe pagina unde eşti acum, sus ai 4 categorii. Tu dai pe a 3-a, " Roluri de administrator ". Lână profilul tău mai este un spaţiu de profil gol. ( iar dacă nu dai pe " adaugă administrator " de jos ). Scrii adresa de e-mail al contului pe care vrei să îl pui. Şi sub spaţiul unde scrii e-mailul, scrie " Administrator ", dai acolo şi selectezi a 2-a variantă : " Creator de conţinut ".

| KiLLeR04 a răspuns:

Asta a fost o intrebare buna

| LarisutzzaByby a răspuns:

Dai la,, editeaza pagina,,, dupa care dai la,, gestioneaza rolurile de administrator,,, dupa care introduci email-ul persoanei pE care vrei sa o pui adimna, si apoi dai la,, Creator de conţinut... Si gata

| CrazyGirlAmy a răspuns (pentru LarisutzzaByby):

Mersiiii

| LarisutzzaByby a răspuns (pentru CrazyGirlAmy):

Cu multa placere :*!