| aXo a întrebat:

Cum pun la blogspot mai multe categorii? sa zicem muzica, poze, video

4 răspunsuri:
| aXo explică:

Ba poti tongue

| Chrisz a răspuns:

Fii atent : Cand postezi un subiect, undeva jos sub postare, ai optiunea de a pune "eticheta".De exemplu, daca postezi niste poze, la "eticheta" scrii "Poze", si aia e categoria.La fel si cu muzica, video, etc.Pe urma, daca vrei sa mai pui alte poze, in alta postare, scrii la fel "Poze", si le adauga automat in categoria cu poze.Pentru mai multe lamuriri, ma gasesti la cristi_29_blanco.

| AnimeKid a răspuns:

Nu poti. daca e muzica si poze = VIDEO!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o melodie pusa pe blogspot care canta cand vizitezi blogul, tu cum vrei sa pui tu mai multe melodii sau ...doar asa una? Daca vrei mai multe melodii, viodeo. postezi de pe you tub.