| ellamaria a întrebat:

Cum pun o melodie intr-o prezentare powerpoint. dar sa fie melodia pe tot timpul prezentarii. nu sa o ia de la inceput... am foarte mult de lucru in powerpoint. daca e cineva dispus sa lase id'u sa ma ajute si cu alte raspunsuri. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Ella Maria? Lasa'ma sa ghicesc, te cheama maria (nu-ti place) si tsi se zice ella?:)) ma rog, poti sa cauti pe google sau http://www.tpu.ro/......-funditza/ ...sa-mi zici daca am dreptate cu numele respectiv porecla;)

1 răspuns:
| ellamaria explică:

Ai dreptate big grin Nu'mi place Maria dar spre norocul meu Ela nu e o porecla e primul nume al meu, nici prescurtare nu e... big grin