| CristinaDumitru a întrebat:

Cum pun parola la un document? raspuns rapid

4 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Daca stiai sa intrebi frumos poate iti ziceam dar asa cu hai rapid ia matele si aspteapta mult si bine!

| CristinaDumitru explică (pentru fetitaCUPiscoturile):

Draga mea am zis rapid pentru ca eram la scoala si ne-a intrebat dna daca stim cunva si de aceea si nu face pe desteapta ca daca vroiai raspundeai ca nu te obliga matha aia proasta sa raspunzi si ia tu matele si indoapatile pe gat pana nu mai respiri

| CristinaDumitru explică:

Dar sa stiti ca nu vreau sa descarck nici un program

| kestor a răspuns:

Foloseste programul asta: http://www.2shared.com/file/AAwmeH9q/sandurov11.html
E special pentru cea ce vrei tu.