| UnicornsAreLove a întrebat:

Cum pun poza la contul de pe TBU?

Răspuns Câştigător
| Vogelspinne a răspuns:

Intri la Editare Pofil si acolo jos e un chenar si langa el scrie Brownse sau ceva in gen.
Bafta!

13 răspunsuri:
| UnicornsAreLove explică:

Din greseala am scris TBU scuze

| UnicornsAreLove explică:

Multumesc

| georgyana98georgy a răspuns:

Dai in stanga paginii la "editare profl', apoi la choose file si iti alegi o poza pe care o ai in calculator

| Bubu a răspuns:

Dai la editare profil in stanga unde scrie pe portocaliu si dp aia dai jos unde se vede patratul ala in care trebuie sa bagi pz.si dai acolo sa cauti pz din pc tau :p

| Bubu a răspuns:

Dai in stanga la"editare profil"

dp aia jos unde apare patratul ala cu poza.sh dai la cautare.si.iti alegi c poza vrei sa pui

| KATTY_9143 a răspuns:

Intrii pe editare profil din casuta portocalie si foarte jos o sa vezi o casuta gri mica pe care scrie '" choose a file ". E inainte de salvare profil. O sa ti de deschida "My Documents"si de acolo deschizi my picrures si iti alegi o imagine. Sper ca te-am ajutatbig grin

| euuuuuuu6 a răspuns:

TPU?
pe TPU pui la editare profil

| lya18 a răspuns:

Dai click la sectiunea " Editare profil. si acolo undeva mai jos. scrii
selectare poza profil, dai Browse si selectezi poza din calculator
Sper ca am ajutatwinking

| cucalic a răspuns:

Tbu sau TPU? pe TPU intri pe editare profil si unde scrie selecteaza imagine profil, dai pe rasfoire. o cauti poza aleasa si salvezi profilul. funda pleasebee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este "Toti Pentru Unu", deci TPU tongue.
Editare profil- ultima rubrica.

| stefan0911 a răspuns:

In yu-gi-oh cate cati ai voie sa pui pe teren

| bialia98 a răspuns:

Nu stiu

| LoveJustinBieber_1045 a răspuns:

Intri la Editare Provil, jos este un ecran si langa ecran scrie Brownse, dai acolo si iti alegi poza care o vrei dai save... dupa aceea dai salveaza profil! And Finish!big grin