| 3ntzz a întrebat:

Cum imi pun poza pe contul de pe youtube?

5 răspunsuri:
| WestSid3 a răspuns:

Pe YouTube, dai click acolo sus in dreapta unde scrie numele contului si intri la Account sau Contul meu, depinde in ce limba ti-e calculatorul.
Acum, sub poza cea gri pusa de cei de la YT scrie Change sau Schimba poza. Dai click pe Change/ Schimba poza si iti alegi poza dorita din pc, dar ai grija: poza trebuie sa fie de maxim 2MB.

| StefanS a răspuns:

Sus in partea dreapta dai click pe numele tau si din lista aia alegi "Cont". Si normal de aici poti sa modifici dar se pare ca acum nu merge(cel putin la mine imi apare Loading...).

| IuliaMaria1996 a răspuns:

Cand intri pe pagina de youtube. in dreapta unde scrie numele tau dai click p el sh sh dupa aia dai click unde scrie Settings sau Setari si iti apare in stanga mai multe optiuni, dai pe a doua Profile setup si iti apare o casuta gri. Dedesubt scrie Change sau Schimba

| Ank_1490 a răspuns:

Pai la mine nu scrie nicaieri Change/Schimba poza...

| wqw a răspuns:

Pai sincer nu stiu dar...cred ca dai click dreapta