| oceanoflove a întrebat:

Cum reușiți să stați treji noaptea? Nu neapărat toată noaptea doar câteva ore in plus.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce as sta treaz noaptea? Stau destul treaz ziua la munca.

| sierra1 a răspuns:

Nu reușim (mulți)

| Goete a răspuns:

Dormi ziua

| Iote a răspuns:

Nu reusim si nici nu vrem. Noaptea se doarme. Lucrul ala pe care vrei sa-l faci in cateva ore de noapte, poti sa-l faci ziua.

| gogu220 a răspuns:

Păi iau două navete de bere, iau un pachet de ţigări şi cel mai important mai iau câţiva prieteni, şi uite aşa stăm până spre dimineaţă.

| LupusDei1993 a răspuns:

Pur si simplu pot si cam atat

| LawlietL886 a răspuns:

Păi...pur și simplu. Dacă nu ești obosit chiar e ușor.

| Ella475 a răspuns:

Telefon+internet

| FuneralLolita a răspuns:

Cafea sau cappucino.

| andra10000000 a răspuns:

Imi gasesc o ocupatie. laptop. telefon..etc