| Ziny a întrebat:

Voi pana la ce ora stati treji de revelion?

Răspuns Câştigător
| elena4ever a răspuns:

Depinde cu cine imi petrec revelionul, depinde daca lumea se distreaza...
Anul trecut am stat pana la 2, pentru ca nu se distra nimeni si pentru ca imi era rau.

5 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Pâna dimineaţa în jur de 7-8.Tu?

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nustiu, depinde cam pana la 4-5[dimineatzza,apoi dorm pana la 3-4 laughing]...
Tu?

| Ziny explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Eu pana la 2 dimineata

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Ziny):

Oo bunwinking

| MeinSieg a răspuns:

Depinde cu cine/unde imi petrec revelionul. In primul rand, normal e sa stai peste miezul noptii pentru a vedea artificiile (le iubesc). Cred ca voi sta pana pe la 3 dimineata sau mai tarziu.