| Bunddy a întrebat:

Cum de reusiti sa stati atat pe TPU? Nu aveti servici, familie, obligatii?

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Și eu lucrez ca techinician IT, sunt zile când ma deplasez pe teren, zile când fac un website sau prin TeamViewer ofer Suport, îmi place pe teren ca mai socializez de asta și îmi place ceea ce fac

| Violleta2022 a răspuns:

Sunt patroana, asa ca eu nu muncesc, doar supraveghez angajati si fac platile happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Program 10 ore de munca la calc, daca nu as lua pauze sa frec menta pe nu m-as putea concentra doar la munca

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt pensionar și miliardar de timp liber. Aș putea face altceva mai lucrativ, mai valoros, mai satisfăcător? Bineînțeles. De ce insist aici? Recompensă imediată la niște nevoi psihologice ne satisfăcute alfel. Altă întrebare?

| Freya1 a răspuns:

Am familie, dar nu am loc de munca.Sunt în concediu timp de 2 ani și 9 luni laughing și atunci ce sa fac?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

Munca grea pe tine.

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar am de dus ceva destul de greu crede-ma, ca nu stau degeaba :p

| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

Te compatimesc sad

| Hammurabi a răspuns:

Sunt în birou.
Am un calculator pe birou.

| Bunddy explică (pentru Hammurabi):

Nu ti-e frica ca te prinde seful ca nu muncesti?

| Hammurabi a răspuns (pentru Bunddy):

Nu mă prinde. Că n-am șef.
Eu sunt șeful. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hammurabi):

Https://www.youtube.com/watch?v=plSRkiiRS4U
:))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stau in padure mananc nuci si dau la buci

| liliana77any a răspuns:

In timpul liber stam pe TPU, pisi.

| Bunddy explică (pentru liliana77any):

Poate tu, dar altii stau toata ziua, care timp liber?