| YumiSukinanda a întrebat:

Cum sa am funde mai multe?

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este simplu, raspunde la cat mai multe intrebari, dar si greu, raspunsurile trebuie sa fie foarte bune. Succes si numai bine!

| IMC90 a răspuns:

Dand cat mai multe raspunsuri utile si bine argumentate, care sa fie de ajutor atat userului respectiv cat si celorlalti useri interesati de respectivul subiect. Pe calea aceasta poti primi si voturi de ''folositor/inteligent'' si de ce nu chiar ''amuzant''.

| Leocerba a răspuns:

Iti cumperi la metru(mercerie ii zice la magazin)

| mnopqr a răspuns:

Daca vrei sa ai mai multe funde dai cat mai multe raspunsuri corecte(sau cel putin corecte din punct de vedere al userului care a pus intrebarea)!winking

| floripufi a răspuns:

Trebuie sa raspunzi cu simt de raspundere si fara prostii sau cuvinte urate.

| trăncănici a răspuns:

Ca şi rang,au o anumită valoare.Dar dacă cel pe care-l sfătuieşti îţi urmează sfatul,cu şanse maxime de reuşită,satisfacţia e înmiită! Chiar dacă cel care a cerut sfatul, s-a aruncat repede la distribuirea fundiţei! Ah, şi facem noi oamenii, mii de greşeli...

| MadaTeIntreaba a răspuns:

Pai trebuie sa raspunzi:
-Cu inteles
-Frumos si decent
-Corect
Dar ATENTIE!:Trebuie sa stii ce si cum raspunzi, in loc sa dai pe butonul "Doresc sa-l public" mai bine da mai intai pe "Doresc sa-l editez" pentru a vedea daca nu ai gresit ceva.Nu rebuie sa aiba:
-Prescurtari
-Emoticoane (laughingbig grin)
-Continut obscent/ilegal
Daca respecti aceste reguli, cu siguranta vei primi funde.

| JuliaR a răspuns:

Raspunsuri mai multe si mai bune. cele mai bune! Bafta la cules laughing numai bine!