| costel121 a întrebat:

Cum sa fluier din gura? dau funda nu cu degete.

6 răspunsuri:
| al3xtheb3st a răspuns:

E simplu doar pui buzele ca si cand "pupi pe cineva" nu pe gura ca e altcumva pe fata si doar sufli incearca si vei reusi. Daca nu iti fac eu un video si til pun pe youtube ok?

| costel121 explică (pentru al3xtheb3st):

Am incercat un sfert de ora si tot ma chiunui su nu imi iasa

| al3xtheb3st a răspuns:

Atunci nu stiu cauta pe youtube vezi eu am invatat din greseala si inveci nu am stiut sa explic la mate am 10 dar la probleme la explicat nimic nu stiu

| AmaliaMocanu a răspuns:

E simplu! Deci tugui buzele si sufli aer cu forta! imediat ce inveti poti sa te uiti aici la chesti mai complicate:http://www.youtube.com/watch?v=lFfGEClZLLM
http://www.youtube.com/watch?v=CCJ3pl1LLQ8&feature=related

| dragos20015865 a răspuns:

Eu am fix invers problema laughing

| Pisicuta04 a răspuns:

Din gura fluieri asa : ti buzele cam cum te-ai saruta cu cineva numai putin deschise si fluieri incet daca iti ese fluieri mai tare sau mai incearca nu inveti imediat ce auzi dau citesti mai intai exerseaza mult ca sa reusezi happy Funda te rog
:*