| chitz_6965 a întrebat:

Cum sa gasesc un utilizator?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Scrie numele de utilizatorului in casuta "Cauta" si daca a fost replicat, daca a avut o conversatie pe site cu cineva, il vei gasi. Sau intri la "Comunitate" (sus) si tastezi numele utilizatorului in casuta "Cauta" (cea de jos, mai mica), dai clic pe "Cauta" si gata, l-ai gasit. Sau, daca nu-i tii minte numele, il poti cauta dupa Rank, sau avatar/poza, plimbandu-te incet prin toata Comunitate.winking Succes!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Deasupra avatarului tău scrie Utilizatori, dai clic pe el şi în ferestra din dreapta tastezi numele utilizatorului şi te duce direct la el.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da clic pe COMUNITATEA [sus] si dupa aceea da un search...

| wizzardspin a răspuns:

Cauti la raspunsuri numele lui si dai unde este cu galben