| GhiorghitaGabi a întrebat:

Cum sa imi aflu site-ul de radio daca am un radio prin programul Shoutcast plzzzzzzz repede si dau o panglica la cine ii primul la raspuns?

Răspuns Câştigător
| alyntoxic50 a răspuns:

Dai pe google "my ip" acel ip il copiezi si langa el pui portu pe care emiti ex: http://xxx. xxx. xxx. xxx:8000/listen.pls in loc de xxx. xxx. xxx. xxx pune ip u tau, iar in loc de 8000 portul tau de radio chiar si 8000
, accesezi linkul asta cand ai radioul pornit si ti se va descarca un fisier cu care poti sa asculti radioul.

2 răspunsuri:
| DaRkAnGeL19 a răspuns:

Tiam mai zis odata

| SnOOpy_3746 a răspuns:

Pai nu stiu.