| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa imi fac propriul meu aspect? Am incercat de mai multe ori si cand ajungeam la sectiunea a ||-a imi spunea ca poza nu trn sa depaseasca mai mult de 956x35 pixeli.Cum sa gasesc o poza care sa se potriveasca?

6 răspunsuri:
| Shery a răspuns:

O poti edita... exista programe care au optiunea resize, iar acolo te pune sa iti alegi lungimea si latimea.
succeswinking

| Swabia a răspuns:

Vei reusii sa o editezi cu photoscape. Il poti descarca de pe google.

| mikey a răspuns:

Cu photoscape http://photoscape.softonic.de/ descarcal de aici daca nul ai. Dupa ce ai intrat in photoscape dai editor si apoi o micsorezi sau o maresti precum cere
succes sper sa te descurci:)

| adyth a răspuns:

Daca ai o poza care o vrei..de ce nu o micsorezi la dimensiunea aia? big grin

| ilovebillkaulitz :* ex adryanna a răspuns:

Poti intra pe google images si dao click "cautare avansata imagini" si scrii acolo dimensiunea dorita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da asa-i cum gasesc