| AndruPink14 a întrebat:

Cum sa imi fac usor unghiile acasa?

3 răspunsuri:
| DinaraStakhovska a răspuns:

Buna!
Ca sa iti faci o manichiura profesionala acasa trebuie sa ai un set de manechiura.Trebuie sa iti tai cuticulele, sa iti cureti unghiile si sa le dai aceeasi forma la toate unghiile.Apoi iei oja/ojele si le colorezi love struck. Poti sa faci mai multe modele, eu una mi le fac albastre, iar pe unghia degetului inelarfac un model frumos. Sper ca te-am ajutat
Pa pa love struck.

| Kámέℓíá a răspuns:

Pai scumpa mea poti sa iti faci unghiile cu mana dreapta la mana stanga dar mana stanga la mana dreapta nu! Poti sa o pui pe mama ta sa te ajute, sora sau chemi o prietena love struck.Succes! Fundaa? sau inteligent?:Xkissbatting eyelashes

| Cherry a răspuns:

La maini sau picioare? oricare ar fi trebuie sa le inmoi intr-un lighean cu apa calda si ceva sapun sa iei o perie pentru unghii si sa le freci bine, apoi le pilesti, si incepi sa le dai forma dorita smug)