| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ma imbrac la discoteca?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ancutsa a răspuns:

Buna!
Cum te simti tu mai bine. Daca esti fata, nu te impopotona cu prea multe sa nu arati ca o pitipoanca.
Nu ne-ai spus ce esti, fata sau baiat?
Daca esti fata, i-ati o pereche de colanti de aia cum se poarta acum si o bluzita mai lunguta, peste fund si botine.Acum depinde si de gustul fiecaruia.

Bafta si Distracite Placuta! :*

| AnaEindragostita a răspuns:

Pai zic ca daca esti fata ceva tare frumos sa ti se vada buricul un tricou mic si o fustita sau blugi talie joasa 3 sferturi
daca esti baiat poti purta ceva elegant sau pur si simplu poti purta tricou si blugi