| lovenonylove a întrebat:

Cum sa ma un abdomen plat eficient si destul de rapid...

4 răspunsuri:
| claudiucop a răspuns:

Rapid nu exista.decat prin infometare dezhidratare si rezulatat anemii si atrofiere. iar daca vrei pe termen lung ceva bun. incearca sa mamanci bine si cand trebuie cat trebuie, putina alergare putine abdomene. intr un cuvant - ECHILIBREAZA - TE!

| Anoooooonim a răspuns:

Abdomen rapid zicithinking lasa shawormalaughing

| c0sm1n198opt a răspuns:

Cumpara-ti unul! big grin

| lovenonylove explică:

Nu ceara asa rapid dar nici cum am gasit pe net 3 luni sau in gen ca nu vreau asa ceva in gen 0 lun asau chiar si mai putin va rogg mult ...si multumesc pentru raspunsuri