| Lor3naXD a întrebat:

Cum sa-mi fac un avatar pe mesinger? sa-l creez eu insami! multumesc

Răspuns Câştigător
| ViVi a răspuns:

Intri pe mesenger si dai click sus in stanga unde scrie mesenger apoi scrie undeva display image dai click iar apoi dai share my avatar si dai clik pe imaginea virtuala cu o fata;) sau incearca aici
http://avatars.yahoo.com/? src=ymsgr&fmt=2. 0&intl=us&os=win&ver=10. 0. 0. 525&lang=en-US

9 răspunsuri:
| sTeFaN. a răspuns:

Pai scrie pe google download photoscape, si da pe prima varianta! e un program de trucat poze, deci poti sa-ti creezi tu insati o poza... daca nu te descurci iti creez eu doar lasa-mi id tau de messenger pe privathappy

| paul0013 a răspuns:

Cauta pe google avatar maker

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nusrtiu poate stie alti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiti ceva eu nu mi-am dat seama nici acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este frumos