| adrianasparrow a întrebat:

Cum sa-mi schimba adresa URL de la blog (blogspot.com)? Va rog mult ajutor. Funda+inteligent+folositor.

3 răspunsuri:
| ionut_8984 a răspuns:

Daca vrei sa ai o adresa cum vrei tu, exemplu www.adriana.net sau com sau org sau cum vrei tu, trebuie sa-ti cumperi domino. Poti sa faci asta direct din tabloul de bord(http://draft.blogger.com/home) google/setarii/publicare si ai sa vezi Aveţi nevoie de un domeniu? Cumpăraţi unul acum care te costa cam 10 euro pe an. si poti sa-ti alegi adresa care vrei

| SnakeTheChaos a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu administratorul sa tio schimbe altfel nu se poate!
Funda Te rog!

| Alyn1998 a răspuns:

Din nefericire nu poti ca blogspot.com mai exact BLOGSPOT e o companie cu care iti baci bloguri gratis
indemnul meu catre tine ar fi sa iti faci un site(daca nu stii cauta pe youtube) si acolo poti publica ce vrei totusi costa dar daca ti-ai facut blog la blogspot inseamna ca ai abonament la postari deci nu ar trebui sa ai probleme
Funda+inteligent+folositor? :d