| YumiSukinanda a întrebat:

Cum sa primesc emaiulu-ul de verificare pe youtube?

Răspuns Câştigător
| LgMihail a răspuns:

Nu prea... poti.
Cand iti faci cont pe YouTube, automat iti faci cont pe Google si GMail. Youtubeul nu are niciun fel de tangenta cu Yahoo.
Iti va cere numarul de telefon, il vei scrie si iti vor trimite in cateva secunde prin sms un cod. Fi fara grija nu patesti nimic cu numarul si nu consta nimic. Daca faci 10 conturi pe acelasi numar iarasi am vazut ca nu e panica...
Spor la logat si navigat.

Funda ceva? :-s

1 răspuns:
| AliceIDK a răspuns:

Nu se poate! Iti dai numarul de telefon si iti trimit ei un sms.