| PysyDaniela a întrebat:

Cum sa scap de igoogle :-s?

Răspuns Câştigător
| Sufletzeliubit a răspuns:

Sus dreapta de tot se afla o cheie arata ca, cea de invartit suruburi:-? sa zic asa...dai click pe optinons si se deschide un tab nou va scrie putin putin mai jos :Home page.si dai click pe al doile cerculet unde si scrii asa http://www.google.ro/ si la final dai enter :)

| PysyDaniela explică (pentru Sufletzeliubit):

Thx for youoo am reusit:X funda iti dau chiar daca nu ceri:p.

6 răspunsuri:
| Iolss a răspuns:

Pai acolo sus unde ai dat ca sa ai igoogle scrie inapoi la google sau ceva de genul asta! Dai funda?

| Sufletzeliubit a răspuns (pentru Iolss):

nu zici bine, sus nu ai niciunde cu igoogle tongue.doar jos in stanga si nu poti da in acest felwinking decu fundita pe asa ceva vrei?laughingwinking

| PysyDaniela explică (pentru Iolss):

La google chrome nu iti apare tot ce ai spus tuwinking

| Iolss a răspuns (pentru Sufletzeliubit):

La mine asa e da ma rog...cum zici tu

| Sufletzeliubit a răspuns (pentru Iolss):

Dar nici nu merge si daca apare