| anamorf a întrebat:

Salu TPU am gogle chrome si nu stiu ce am facut ca intru pi google si ne apare igoogle ce sa fac ...cum sa scap de igoogle si sa fie inapoi google

Răspuns Câştigător
| cristian43 a răspuns:

Salut! hei vezi ca sus la gogle chrome in dreapta este o cheie dai clik si zice mai jos conectativ-a la chrome dai clik si dai elemente de baza si scrie pagina de pornire stergi tot ce scrie si copiezi asta http://www.google.com/webhp?hl=ro si dai paste acolo unde ai sters aia! funda?

| anamorf explică (pentru cristian43):

Dar se pate sa fie google nu acest care ni l-ai dat dar cela care a fost.eu scriu google.com si tot deauna nu merge dar daca pun ceea ce neai scris e alt google se poate altul

| anamorf explică (pentru cristian43):

Se poate sa-mi dai un google moldovenesc ca tu neai dat roman

8 răspunsuri:
| nebunieee a răspuns:

Dezinstalezi google chrome si dupa il instalezi iar happy

| nebunieee a răspuns:

Daca nu merge asta atunci deschizi pagina de google si vezi k sus e o cheita cu steraile dai click si o sa ti se deschida o fereastra undeva in lista aia o sa scrie "conectativa la google chrome"

| cristian43 a răspuns:

Cum moldovenesc?

| anamorf explică (pentru cristian43):

Da google sa fie nu romanesc dar moldovenesc

| cristian9210 a răspuns:

Pai scrie google si salveazal