| boy_cristi a întrebat:

Cum sa-ti faci propriul tau radio online? sa pui ce muzz vrei tu si sa poata asculta si altii, si sa pot vb... happy

8 răspunsuri:
| Brumilicious a răspuns:

Pai in primul rand vreau sati zic mulytumesc pentru fundita de data trecuta :))
Deci... intri pe site-ul www.radiozu.ro
Acolo undeva trebuie sa fie ceva de genul:Creeaza radio online
Dai CLICK IAR DE ACOLO CRED CA TE DESCURCI :D

| Stalin_2493 a răspuns:

Sal pai e usor ti-l faci cu winamp sau cu sambroadcaster daca vrei sa te ajut lasa-mi un mesaj

| PuzzlE a răspuns:

Si eu mi-am facut un radio acum 2 ani cu shoutcast ai aici tutorial:http://www.videotutorial.ro/? p=1276 (iti trebuie winamp) si nu poti vb la mic, dar mai exista un program ceva cu ice numai tin minte in care poti sa vb si la microfon.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal - NameHost - Servere Radio - Super Oferta !

Buna ziua te contactez in legatura cu noua oferta de servere radio la super preturi.Te-ai saturat ca servarul tau sa fie Floodat?Nimic mai simplu prinde si tu oferta de toamna pe 2010.Aici ai oferta noastra click--> http://namehost.ro/radio.html nu uita ca toate pachetele de radio au Protectie AntiFlood/Anti DDOS.Panou Control WHMSONIC.Nu ezita sa ne contactezi.Echipa NameHost va doreste o zi buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa fac

| ctn93 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=gk0j4XCs10Y asta e raspunsul pe care il cauti si sunt sigur de asta

| Breaza_Elena_1990 a răspuns:

Ce tare este